ЖВПФК

Зробіть правильний вибір

Щороку випускники 9-х та 11-х класів разом із батьками вирішують важливе питання: в якому навчальному закладі отримати якісну освіту з професії, що до душі. Для тих, кому небайдужа доля України, хто має бажання особисто зробити внесок в розвиток української економіки та промисловості, Жовтоводський промисловий коледж ДНУ ім. О.Гончара відкриває двері своїх навчальних аудиторій і лабораторій. Заснований у далекому 1954 році за 60 років діяльності технікум – коледж підготував для підприємств нашого міста та України 7400 спеціалістів. Це численна армія фахівців, професіоналів, серед яких багато шанованих людей, що мають державні нагороди, є керівниками, талановитими винахідниками і раціоналізаторами, успішними бізнесменами, кваліфікованими робітниками, викладачами вузів.

Сьогодні на денному відділенні Жовтоводський промисловий коледж ДНУ ім. О.Гончара здійснює підготовку молодших спеціалістів з 4-х спеціальностей:

— «Економіка підприємства»;

— «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд»;

— «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»;

— «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях».

Термін навчання на спеціальності «Економіка підприємства»: на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів – 1 рік 10 місяців.

Для отримання кваліфікації молодшого спеціаліста «техніка-електрика», «техніка-будівельника», «технолога» на базі 9 класів термін навчання 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів – 2 роки 10 місяців.

Здобуття спеціальної освіти у коледжі має свої переваги: за 3 – 4 роки молода людина набуває досвіду освітньої діяльності у вищому навчальному закладі – відвідування лекцій, виконання і захисту лабораторних, практичних робіт, курсових проектів. Під час навчально-виробничих практик на підприємствах студенти отримують робітничі професії. Випускникам коледжу після захисту дипломних проектів та складання державних іспитів  вручають разом із дипломом молодшого спеціаліста ще 2 документи: атестат про повну загальну середню освіту і посвідчення на одержання робітничої професії. У наших випускників є можливість продовжувати навчання в університетах та інститутах за скороченою програмою і вже за 2 – 3 роки отримати диплом бакалавра.

Всі, хто навчався і навчається в коледжі, стверджують, що студентські роки є в їхньому житті незабутніми і найкращими. На І курс вступають підлітки, а у велике життя від нас йдуть дорослі люди, сформовані особистості, які із вдячністю згадують свою альма-матір і викладачів-наставників. Найкращою винагородою для педколективу коледжу є те, що наші випускники довіряють нам найцінніше – своїх дітей, приводять на навчання вже і онуків. Сотні студентських династій записано в літописі нашого закладу.

Студентське життя приваблює молодь ще й тим, що у 16 – 19 років можна заробити стипендію і кожного місяця поповнювати бюджет сім’ї на 550 гривень і більше. Для батьків студентів коледжу важливо усвідомлювати, що їх дитина практично дома, в нормальних умовах зростає і отримує професію, а коли вона стане дорослою – не так вже страшно відпускати її у велике місто.

Всім, хто ставиться серйозно до вибору життєвого шляху, радимо – вибирайте навчання у коледжі.

Кочерга В.Г., директор коледжу