Навчально-виховна робота

Розподіл випускників

Щорічно  наприкінці червня Жовтоводський промисловий фаховий коледж Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара здійснює випуск фахівців з 4-х спеціальностей:

— «Галузеве машинобудування»,

— «Будівництво та цивільна інженерія»,

— «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,

—  «Економіка».

Цього року стіни рідної альма-матер покидають дівчата та юнаки, які вступили на навчання у 2019 та 2020 роках. Позаду в них лекції і семінари, практичні та лабораторні заняття, захист курсових проєктів, навчальні та виробничі практики.

Традиційно перед державним іспитом та захистом дипломних проєктів   здійснюється розподіл випускників на роботу. 19 червня в коледжі ...

Читати далі →

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік

Читати далі →

Екскурсія групи МЕЕП-19 по підрозділам ДП «СхідГЗК»

Перший крок для співпраці з роботодавцем

Екскурсія групи МЕЕП-19 по підрозділам ДП «СхідГЗК»

Для  надання студентам промислового коледжу більш поглибленої інформації та детального ознайомлення їх з технологічними процесами, конструктивними особливостями і основними складовими електрообладнання в умовах діючого виробництва, посилення інтересу до вивчення  спеціальних дисциплін у вересні 2021 року проведена екскурсія на державне підприємство  «СхідГЗК».

«ДП «СхідГЗК» входить в десятку найбільших виробників урану (2% від світового видобутку) і є єдиним в Україні підприємством, яке забезпечує видобуток уранової руди і виробництво ...

Читати далі →

Ліна Костенко: геній слова, «залізна жінка»

24 травня в конференцзалі коледжу відбувся виховний захід у формі літературно-поетичного ревю «Ліна Костенко: геній слова, «залізна жінка». Метою цього заходу було розширення знань студентів про творчість геніальної поетеси сучасної України. Виступаючі студенти намагалися прищепити почуття причетності до історії та культури свого народу, любові до рідної землі та рідної мови.

Присутні прослухали цікаві повідомлення про життя і творчість відомої не тільки в нашій країні поетеси, доторкнулись душею прекрасного світу її поезій, відчули глибину і велич українського слова.

Разом зі студентами  Константиновим О., ...

Читати далі →

Від студентського до міського самоврядування…

28.04.2021 р. на засіданні сесії Жовтоводської міської ради було представлено новий склад Жовтоводської молодіжної ради, членом якої обрано і студента гр.МЕЕП-19 Жовтоводського промислового фахового коледжу ДНУ ім. О.Гончара Кошового Родіона.

Вітаємо Родіона і бажаємо йому завзяття й наснаги, натхнення та творчих пошуків та ідей!Читати далі →

Page 1 of 6 12345...»