Спортивне життя

Олімпійський тиждень у коледжі

В рамках олімпійського тижня в ЖВПФК ДНУ ім. О.Гончара відбулися спортивні заходи.

Читати далі →

Зимова першість коледжу з міні-футболу

З 20 по 27 січня на спортивній арені ЖВПК ДНУ пройшла зимова першість коледжу з міні-футболу в залік Спартакіади  — 2020. В змаганнях прийняли участь шість команд. Переможцями в групових турнірах стали команди: МЕЕП-18, ТОМВ-16. В півфіналі переможці групового турніру зіграли з командами які посіли другі місця в своїх підгрупах – МЕЕП-17, ТОМВ-18. В безкомпромісній боротьбі визначились фіналісти змагань. За третє та четверте місце зійшлися команди МЕЕП-18 та ТОМВ-18. Переможцем в цьому добою  стала команда МЕЕП-18 і посіла III- місце. ...

Читати далі →

Міські змагання з настільного тенісу

Завершальним етапом 2019 року стали міські змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів міста. Передноворічним подарунком стала перемога команди ЖВПК ДНУ ім. О. Гончара.

Вітаємо з перемогою!

Читати далі →

Виступ на зональних змаганнях з настiльного тенiсу

14 листопада 2018 року команда Жовтоводського промислового коледжу взяла участь у зональних змаганнях з настільного тенісу у місті Кривий Ріг.

Змагання проходили у Автотранспортному коледжі, де наших спортсменів дуже добре приймали. Команда ЖВПК посіла 5-е місце з 14-ти  коледжів.

В змаганнях брали участь студенти:

Садова А., Лисенко О.,Єфименко О.

Читати далі →

Міські змагання серед навчальних закладів міста з легкої атлетики

26.09.18 року відбулися міські змагання серед навчальних закладів міста з легкої атлетики. В командному заліку перше місце посіли студенти нашого навчального закладу — ЖВПК ДНУ ім. О. Гончара. Переможцями і призерами в особистому заліку стали: Сизоненко Богдан, Донченко Ілля, Цапенко Олександр.

Читати далі →
Page 1 of 2 12