ЖВПФК

І знов перемога студента коледжу в обласному конкурсі

22 травня 2023 року  підведені підсумки обласного творчого конкурсу «Комп’ютерне 3D моделювання» серед студентів закладів фахової передвищої  освіти Дніпропетровської області.  

З метою виявлення та підтримки обдарованих студентів, які здійснюють науковий пошук у сфері новітніх інформаційних технологій, Конкурс проводився серед здобувачів освіти,  які навчаються в коледжах, технікумах області  за спеціальностями 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування».

Основними завданням Конкурсу було:

— залучення студентів коледжів, технікумів до поглибленого вивчення інформаційних технологій;

— реалізація творчого потенціалу в галузі нових інформаційних технологій;

—  допомога молоді у професійному самовизначенні;

— виявлення ...

Читати далі →

Вибір підручників для 10 класу

http://gvpk.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/Вибір-підручників-для-10-класу.pdf

Читати далі →

Фіналіст Конкурсу інженерних ідей: «Незламні!»

Радіотехнічний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) проводив Конкурс інженерних ідей: «Незламні!». Перед учасниками Конкурсу була поставлена задача: придумати пристрій/систему пристроїв, що покращить/допоможе цивільному населенню під час блекаутів чи відсутності зв’язку. Здобувач освіти 3-ого курсу спеціальності 141 «Електротенергетика, електротехніка та електромеханіка» Крячко Максим надіслав на конкурс проєкт на тему «Вироблення електроенергії під час блекауту для споживачів та зарядки сучасних смартфонів», вийшов у фінал Конкурсу та успішно захистив свій проєкт.
Журі конкурсу на сайті радіотехнічного ...

Читати далі →

День відкритих дверей

Читати далі →

ПИШАЄМОСЯ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ СТУДЕНТА ПЕРШОГО КУРСУ

Спорт відіграє важливу роль в житті людини та суспільства. Високі досягнення українських спортсменів на міжнародних змаганнях навіть у рік повномасштабної війни  дарують нам приводи для гордості за Україну.

Фізична культура і спорт завжди були невід’ємною складовою студентського життя, користувалися популярністю в нашому навчальному закладі. Команда спортсменів коледжу  щорічно виступає  на  міських змаганнях з різних видів спорту і постійно виборює призові місця, про що свідчать  чисельні нагороди — грамоти та кубки.

Якщо людина по-справжньому працелюбна та наполеглива,  вона досягає висот у своєму розвитку, ...

Читати далі →
Page 1 of 30 12345...»