ЖВПФК

Мій вибір — професія «Електрик», доповіді-презентації студентів

Студент гр. МЕЕП-10 Лебедь Дмитро

Я обрав цю спеціальність тому, що майже на всіх підприємствах України потрібні електрики. Наші студенти починаючи з другого року, проходять курс практичного навчання:

*   практика учбова слюсарна;

*   учбова електромонтажна;

*   виробнича учбова;

*   виробнича технологічна;

*   переддипломна.

Практика надає великі практичні навички і уявлення про специфіку майбутньої професії: електрослюсаря або електромонтажника.

Наш коледж має зв’язки із багатьма підприємствами міста і тому наші випускники мають можливість влаштуватися на роботу.

По закінченню коледжу випускники одержують середньо технічну освіту і кваліфікацію техніка-електрика.

Наш коледж підпорядкований Дніпропетровському національному Університету імені Олеся Гончара.

Ті, хто добре вчаться мають можливість поступити в університет або в інші вищі навчальні заклади і продовжити навчання.

Я думаю, що ми ретельно обдумали своє рішення і вибрали саме ту спеціальність, яка нам дійсно подобається, і яка надасть нам поштовх у подальше самостійне життя.

Студент гр. МЕЕП-10 Ведмеденко Вадим

Наша спеціальність «Монтаж і експлуатація електрообладнання підприємств і цивільних споруд», як і кожна людина, має свою історію: свій день народження, свою біографію, особливі етапи, що відіграють важливу роль у нашому житті.

Денне відділення нашої спеціальності відкрилося у 1985 році. Викладач електротехнічного циклу Хитько Елеонора Володимирівна викладає нам такі спеціальні дисципліни :

  • Електричні машини;
  • Конструктивні та електротехнічні матеріали;
  • Системи керування електричним приводом.

Саме в аудиторії №2 у нас проходять цікаві лекції, лабораторні та практичні роботи, відкриті уроки, тематичні тижні, конкурси, працює гурток технічної творчості.

Наш коледж готує молодших спеціалістів техніків-електриків, які згодом поповнять ряди професіоналів з монтажу і експлуатації електрообладнання підприємств і цивільних споруд. Випуск спеціалістів МЕЕП вже досягає більше 500.

Саме вони поповнюють ряди робітників та спеціалістів  підприємств енергозабезпечення.

І саме завдяки їх сумлінній праці наше місто користується всіма видами послуг: електроенергією, водою, теплом, що створює світло і затишок у наших домівках.

Саме для цього наші студенти більше трьох місяців проходять практику на виробництві. Вони багато чому навчаються: на практиці засвоюють теоретичні знання, отримують практичні навички та одержують робочі професії електромонтерів або електрослюсарів.

Студентка гр. МЕЕП-10 Мікшакова Світлана

Після закінчення 9 класів середньої загально освітньої школи №12, я вирішила вступити до коледжу.

Незважаючи на те, що був вибір із багатьох спеціальностей, я вибрала професію електрика. Вчитися на цій спеціальності в чоловічому колективі мені подобається, тому що хлопці мене добре розуміють і завжди можуть прийти на допомогу.  По кількості студентів наша група найбільша, дисциплінована, активна.

Ми постійно приймаємо участь  не тільки у загальних заходах коледжу, а і у міських, регіональних та обласних конкурсах, олімпіадах.

Серед нас є переможці багатьох загальних заходів.

Взагалі студентське життя дуже цікаве, воно багато в чому відрізняється від шкільної системи. За період навчання ми захищаємо курсові роботи, на виробничих практиках підвищуємо свій технічний рівень.

По закінченню коледжу захищаємо дипломні проекти. Все це є доброю практикою для нас у подальшому навчанні у вищих навчальних закладах.

Ми пишаємося тим, що більшість наших випускників успішно навчаються і добувають вищу освіту.

А ми, сьогоднішні студенти, продовжуємо їх традицію.

Тож ми впевнені, що у виборі навчального закладу і спеціальності ми не пошкодували!