ЖВПФК

Будівельник — це покликання!

Дорога до професії

Одним із найважливіших кроків у житті людини є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість — одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.

Не менш важлива обставина — людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Таку працю вона виконуватиме залюбки і якнайкраще. Це принесе користь людині та  усьому суспільству. Щоб зробити  правильний вибір професії, треба бути добре проінформованим.

Адже недарма у прислів`ї стверджується: « Бог створив життя на Землі, а все інше зробили будівельники». Все життя ми щось будуємо. Будуємо стосунки, будуємо плани,  будуємо своє майбутнє, будуємо власне щастя.

Сьогодні, щоб побудувати житловий будинок, потрібне залучення спеціальних механізмів та великої кількості людей самих різних будівельних професій. Будівельник повинен багато знати і багато вміти. Але були часи, коли про будівельні крани, залізобетон, цеглу і навіть цвяхи і чутки не чули.

Першим житлом людини були печери. Як тільки у людини з’явився будинок — з’явилася професія БУДІВЕЛЬНИК. Земля зберегла для нас великі будови древніх: піраміди, храми, загадкові міста і незвичайні будівлі, значення яких ми не знаємо!

Усіх таємниць древніх будівельників ми ніколи не дізнаємося! Але якщо їх будови   збереглися до наших днів і продовжують нас дивувати, то нам є чому вчитися!

Кажуть, що людина народжується двічі,  і вдруге коли обирає професію. Для кожної молодої людини настає час, коли потрібно обрати свій шлях у житті — обрати професію, яка стане справою всього життя. Однією із професій, якій навчаються студенти нашого коледжу, є професія будівельника. Яка це професія? Чи актуальна вона в даний час?  Безперечно так!

І у тебе є унікальна можливість приєднатися до лав студентства, обравши спеціальність  « Будівництво та цивільна інженерія».

Якщо в твоїх планах є бажання творити майбутнє, втілювати свої зухвалі ідеї і стати частиною історії міста і країни, приходь до нас, і ми дамо тобі цю можливість!  Обравши нашу спеціальність, протягом всього навчального процесу, у тебе буде можливість не лише писати конспекти, відвідуючи заняття, а й разом з нами ти зможеш поринути в цікавий та неповторний світ проектування, архітектури, сучасних, інноваційних технологій зведення будівель, споруд,  а також  в незвичайний світ під назвою «Студентство». Ми допоможемо тобі в цьому.

Крім загальноосвітніх предметів ти будеш вивчати спеціальні дисципліни: будівельне матеріалознавство, будівельні конструкції, технологію і організацію будівельного виробництва, основи розрахунку будівельних конструкцій, інженерну геодезію, основи САПР, інтер`єр і дизайн та багато інших.

Сучасний студент – БУДІВЕЛЬНИК— це молода людина, в якій гармонійно поєднується спрямованість до навчання, висока самоорганізація, інформованість у всіх сферах, комунікабельність, спортивні навички і творчі здібності.

Студенти коледжу мають можливість цікаво провести вільний від занять час,  своє дозвілля вони  організовують самі разом зі  студентською  радою коледжу.

Виховна робота в коледжі спрямована на всебічний та гармонійний розвиток студентської молоді. Студенти  постійно залучаються і беруть активну участь у різноманітних культурних та спортивних заходах.

Студентський колектив майбутніх БУДІВЕЛЬНИКІВ  в коледжі — це одна велика, міцна та дружна родина, де кожний має підтримку товаришів та можливість для власного розвитку. Цей позитивний дух студентського товариства та дружби залишається з кожним нашим випускником на все життя.

Вибираючи собі професію і навчальний заклад, не забувайте, що авторитет людини визначається не посадою і характером праці, а відношенням до праці та її результатів.  “Діло – майстра величає”.