ЖВПФК

І знов перемога студента коледжу в обласному конкурсі

22 травня 2023 року  підведені підсумки обласного творчого конкурсу «Комп’ютерне 3D моделювання» серед студентів закладів фахової передвищої  освіти Дніпропетровської області.  

З метою виявлення та підтримки обдарованих студентів, які здійснюють науковий пошук у сфері новітніх інформаційних технологій, Конкурс проводився серед здобувачів освіти,  які навчаються в коледжах, технікумах області  за спеціальностями 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування».

Основними завданням Конкурсу було:

— залучення студентів коледжів, технікумів до поглибленого вивчення інформаційних технологій;

— реалізація творчого потенціалу в галузі нових інформаційних технологій;

—  допомога молоді у професійному самовизначенні;

— виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, розвитку професійних компетенцій і реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення якості підготовки фахівців,  а також обміну професійним досвідом між навчальними закладами з основних дисциплін професійного спрямування;

— узагальнення досвіду використання різних середовищ для створення програмних продуктів напрямку САПР;

— створення умов для розробки та обміну програмними продуктами навчального та виробничого характеру;

— підвищення ефективності використання САПР в навчальному процесі.

В обласному конкурсі «Комп’ютерне 3D моделювання» брав участь студент 3-го курсу Жовтоводського промислового фахового коледжу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Андрій Черниш (група ТОМВ-20).

 Згідно рішення журі конкурсу робота Черниша А.В. на тему: «Коробка швидкостей» в номінації «Комп’ютерне 3D моделювання» визнана найкращою і наш студент посів в конкурсі  перше місце.

Вітаємо Черниша Андрія та керівника його проєкту Твердохліба Сергія  Вікторовича, викладача спеціальних дисциплін механічного циклу, з перемогою в обласному конкурсі «Комп’ютерне 3D моделювання». Бажаємо успіхів у створенні нових цікавих проєктів!