ЖВПФК

І знову перемога!

І знову перемога:

студенти коледжу успішно виступили на регіональних конкурсах.

14 листопада 2019 року у гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся другий (регіональний) етап:

  • Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Т.Г.Шевченка;
  • Х Всеукраїнської олімпіади з української мови;
  • ХХ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика,

в яких взяли учать студенти ЗВО І-ІІ р. а. Північного регіону м. Кривий Ріг.

Студентка ІІІ курсу групи БЕБС-17 Ткаченко Вероніка перемогла в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка (І місце). Твір на тему «Скиньте з Шевченка шапку та отого дурного кожуха, відкрийте в нім академіка ще одчайдуха», який написала Вероніка, журі визнало неперевершеним. В грудні наша студентка буде представляти коледжі Криворізького регіону і наш коледж на обласному конкурсі в м. Дніпро.

Першокурсник, студент групи МЕЕП-19, Кошовий Родіон, дістав перемогу в ХХ Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика (ІІ місце).

Студенти ІІ курсу Говор Аліна (група БЕБС-18) та Кібець Єгор   (група МЕЕП-18) посіли V місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та ХХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Педагогічний колектив, адміністрація коледжу висловлюють подяку нашим студентам, а також викладачу української мови та літератури Савенко Ользі Дмитрівні за результативне просування навчального закладу і створення його позитивного іміджу.