ЖВПФК

Іспит на отримання робітничої професії в групі МЕЕП

25 жовтня 2023 року у здобувачів освіти четвертого курсу групи   МЕЕП-20 відбувся кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який був організований на базі бюро підготовки кадрів ДП «Східний ГЗК».

Іспит приймала комісія, до складу якої входили висококваліфіковані фахівці комбінату та коледжу, що дозволило об’єктивно оцінити знання та навички здобувачів освіти коледжу.

Очолив  комісію  начальник електромеханічного цеху РМЗ Валерій ЛЕБЕДЄВ, члени комісії:

— Олександр САВІН — майстер з ремонту устаткування РМЗ;

— Юрій ТКАЧЕНКО — інженер з охорони праці ДП «Східний ГЗК».

— Наталка ВЕРБІВСЬКА — голова циклової комісії електротехнічних дисциплін ЖВПФК ДНУ.

Під час іспиту здобувачі освіти продемонстрували вміння аналізувати та вирішувати практичні завдання, пов’язані з монтажем, обслуговуванням та ремонтом електроустаткування. Вони успішно склали іспит та продемонстрували членам комісії,   що мають високий та належний рівень підготовки.

За результатами іспиту здобувачі освіти отримали:

— 4 кваліфікаційний розряд – 5 чол.;

— 3 розряд – 10 чол.,

— 2 розряд – 3 чол.

Це свідчить про високий стандарт навчання та якісну підготовку здобувачів освіти у коледжі.

Кваліфікаційний іспит став важливою подією в житті здобувачів, оскільки професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» вимагає почуття  відповідальності, вміння працювати з електричним обладнанням, виконувати монтаж, обслуговування та ремонт електричного обладнання і може бути застосована в різних сферах народного господарства.

Для майбутніх випускників молодших фахових бакалаврів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» отримання робітничої професії є важливим кроком у професійній кар’єрі, що дає їм  конкурентну  перевагу та ширші можливості на ринку праці в пошуку роботи.

Проведення іспиту на розряд з робітничої професії стало можливим завдяки тісній співпраці між керівництвом і викладачами циклової комісії електротехнічних дисциплін промислового фахового коледжу з керівництвом і фахівцями ДП «Східний ГЗК», за яку коледж висловлює глибоку подяку.

А майбутнім випускникам бажаємо найкращих перспектив у професійній діяльності!