ЖВПФК

«Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…»

В пам’яті українського народу день чорнобильського лиха – це день болю і суму, що не можна забути, який пронизує серце гострим болем.  Цей день – не лише трагедія, а й символ безмежної мужності тисячі людей, які ціною власного здоров’я, а часом і життя, протистояли наслідкам техногенно-екологічної катастрофи світового масштабу.

До цієї пам’ятної дати  у Жовтоводському промисловому фаховому коледжі ДНУ ім. О.Гончара  щорічно проводяться різноманітні заходи.    2021 рік не став виключенням. Протягом декількох тижнів квітня студенти коледжу відвідали віртуальну виставку «Artefact Chornobyl 34» та Національний музей «Чорнобиль», здійснили віртуальну подорож Чорнобилем, з 20 по 30 квітня долучилися до серії наукових лекцій  на сторінці Facebook «Chornobyl insight». У групах пройшли уроки пам’яті «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…».

А 26 квітня 2021 р. з нагоди відзначення 35-ї річниці Чорнобильської трагедії  з ініціативи Ради студентів Жовтоводського промислового фахового коледжу ДНУ ім. О.Гончара  за участю її представників та членів трудового колективу відбувся урок —  реквієм біля  пам’ятного знаку «Жовтоводцям  за проявлену мужність і героїзм при виконанні завдань Батьківщини». У ході заходу виступила викладач-методист Данилейченко Н.М., працівник коледжу, чорнобилець Ветюков В. С., студенти коледжу, рідні яких брали участь у ліквідації наслідків  аварії. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії, яка стала символом жертовності  в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.