ЖВПФК

Фіналіст Конкурсу інженерних ідей: «Незламні!»

Радіотехнічний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) проводив Конкурс інженерних ідей: «Незламні!». Перед учасниками Конкурсу була поставлена задача: придумати пристрій/систему пристроїв, що покращить/допоможе цивільному населенню під час блекаутів чи відсутності зв’язку. Здобувач освіти 3-ого курсу спеціальності 141 «Електротенергетика, електротехніка та електромеханіка» Крячко Максим надіслав на конкурс проєкт на тему «Вироблення електроенергії під час блекауту для споживачів та зарядки сучасних смартфонів», вийшов у фінал Конкурсу та успішно захистив свій проєкт.
Журі конкурсу на сайті радіотехнічного факультету КПІ написали наступне; «Нашому журі було важко обирати переможців, бо рівень всіх проєктів вражав. Всі учасники конкурсу є приводом пишатися поколінням, що підростає. Ми впевнені — майбутнє України в надійних руках».
Організатори нагородили нашого студента Дипломом фіналіста Конкурсу інженерних ідей: «Незламні!».
Вітаємо Крячка Максима та його керівника викладача спеціальних дисциплін Вербівську Наталку Валентинівну з успішним захистом цікавого і корисного проєкту. Бажаємо успіхів у винаході нових інженерних ідей.