ЖВПФК

Участь у регіональній конференції «Молодь створює майбутнє»

    29 листопада 2018 року на базі КВНЗ «Жовтоводський педагогічний коледж» ДОР відбулася регіональна конференція для учнівської та студентської молоді на тему «Молодь створює майбутнє».

В роботі конференції взяли участь студенти і викладачі промислового коледжу. Викладач спеціальних дисциплін Атасій С.А. разом зі студентом випускного курсу Сизоновим Д. презентували свою спеціальність «Професія будівельника – професія майбутнього». «Про науково-дослідницьку роботу студента і викладача як реалізацію їх творчого потенціалу» розповіла викладач фізики Данилейченко Н.М. А студентка 2-го курсу Йолкіна Д., яка минулого навального року перемогла в конкурсі студентський НДР, продемонструвала фрагмент своєї роботи на тему «Вікно у Всесвіт».

«Про роль вивчення англійської мови у формуванні майбутнього фахівця» розповів студент 3-го курсу Микитась Д. Його виступ підготувала викладач англійської мови Курила Л.С. З присутніми  на регіональній конференції студентами та учнями шкіл поспілкувалася на тему «Формування читацьких інтересів в умовах інформаційно-комунікаційної експансії» викладач зарубіжної літератури Степаненко Н.М.

В конференції також взяли участь студенти 1-го курсу: Кібець Є., Пащенко Є., Толкач В.

Всі учасники конференції отримали сертифікати. За матеріалами конференції буде видано збірку.