ЖВПФК

Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу за професією «токар»

Призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу за професією «токар» у березні 2019 року стали студенти коледжу Нікітін Кірил та Семешко Павло.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.11.2018 року № 1274 «Про проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста у 2018/2019 навчальному році» на базі Машинобудівного коледжу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 14 березня 2019 р. відбувся II(обласний) етап Всеукраїнського конкурсу за професією «Токар».

У конкурсі брали участь студенти коледжів, технікумів Дніпропетровської області із числа переможців конкурсу у закладах вищої освіти, які готують молодших спеціалістів за напрямом підготовки 133 «Галузеве машинобудування», а саме:

-Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара;

-Машинобудівного коледжу ДНУ імені Олеся Гончара;

-Жовтоводського промислового коледжу ДНУ імені Олеся Гончара;

-Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;

-Українського політехнічного технікуму;

-Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Порядок проведення конкурсу передбачав, що конкурсанти повинні відповісти на тестові завдання (40 питань з одним вірним варіантом відповіді) за 1 академічну годину та виготовити деталь відповідно до заданих параметрів на токарно-гвинторізному верстаті 1К62 за 2 академічні години.

Кожен із 12 учасників виконав всі завдання.

За результатами сумарного виконання теоретичного і практичного турів журі визнало переможців у командному заліку. Місця розподілилися таким чином:

I місце

— команда Машинобудівного коледжу ДНУ імені Олеся Гончара із загальною кількістю 293 бали;

II місце

-команда Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара із загальною кількістю 292 бали;

III місце

-команда Жовтоводського промислового коледжу ДНУ імені Олеся Гончара із загальною кількістю 290 балів (студенти: Нікітін К.Д., Семешко П.В.).

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами.

Команда Жовтоводського промислового коледжу ДНУ імені Олеся Гончара, готується до участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Токар» від Дніпропетровської області у квітні 2019 року.

Журі відзначило високий рівень фахової майстерності студентів при виконанні практичного туру.