ЖВПФК

протокол позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради (протокол № 13 від 16.04.2020р.)

УКРАЇНА

                                                                             ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

      Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Бульвар Свободи, 33, м. Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204, факс 2-85-40,

e-mail: info@gvvyk.dp.ua   тел.(05652) 6-07-43, 6-23-97   ЄДРПОУ 04052086

 

 

ПРОТОКОЛ № 13

позачергового засідання

 

           16.04.2020р.                                                 м. Жовті Води
Проведене дистанційно за допомогою електронних засобів, відповідно до вимог карантину та згідно рекомендацій для ОМС прийнятих відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС

 

 

Головував: Абрамов В.В. —  міський голова, голова  міської комісії

з питань  ТЕБ та НС.

Присутні: Секретар та члени міської комісії з питань ТЕБ та НС (за списком).

 

Запрошені: керівники закладів, установ, підприємств та організацій м. Жовті Води (за списком)

 

 

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ:

  1. Про запровадження відповідно до законодавства додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину щодо перебування та пересування громадян по території міста Жовті Води.

 

І.СЛУХАЛИ:

 

Інформацію  про основні недоліки та заходи  щодо запобігання  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території міста Жовті Води,  заплановані заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території м. Жовті Води.

 

Прийняли до відома  інформацію, надану присутніми особами на засіданні комісії. Враховуючи результати обговорення, з урахуванням окремих думок присутніх та з метою прийняття необхідних рішень, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  та доручень Кабінету Міністрів України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами),  за результатами наради членів  Державної  комісії з питань  техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій від 03 квітня 2020 року  № 12702/14/1-20, протоколу №19 від 14.04.2020р. позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розпорядження міського голови від 23.03.2020р. №112/01-02р-20 (зі змінами), з метою вжиття необхідних  додаткових  заходів  для  відвернення  загрози та  забезпечення безпеки і здоров’я громадян  та  запобігання  поширенню  на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  Інформацію осіб, що доповіли на засіданні, взяти до відома.

  1. Обмежити перебування та пересування громадян по території міста Жовті Води у період вихідних і святкових днів (з 13.00 суботи до 06.00 понеділка, починаючи з 13.00 18 квітня 2020 року).

Виконавці: Керівники підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності та підпорядкування, розташованих на території міста; Мешканці м. Жовті Води

Термін: з 16.04.2020р. до окремого рішення

  1. Забезпечити інформування населення про епідемічну ситуацію та здійснення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів дотримання карантину.

Виконавці: Керівники підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності та підпорядкування, розташованих на території міста; МВ ГУНП та МВ ГУ ДСНС; Виконавчий комітет ЖМР;  Місцеві ЗМІ; Спеціаліст І кат. Із забезпечення звʼязків зі ЗМІ -Котова М.Ю.

Термін: з 16.04.2020р. постійно до покращення епідситуації

 

  1. Забезпечити контроль за дотриманням вище зазначених рішень у період карантину на території міста Жовті Води. Застосовувати до виявлених порушників засоби адміністративного впливу.

Виконавці: Начальник Жовтоводського МВ ГУНП у Дніпропетровській області – Лимарева І.В.; Виконавчий комітет ЖМР

Термін: з 16.04.2020р. постійно до окремого рішення

 

Головуючий                                                                                   Володимир АБРАМОВ

Секретар комісії                                                                                Ольга ЄПІМАХОВА