ЖВПФК

ПИШАЄМОСЯ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ СТУДЕНТА ПЕРШОГО КУРСУ

Спорт відіграє важливу роль в житті людини та суспільства. Високі досягнення українських спортсменів на міжнародних змаганнях навіть у рік повномасштабної війни  дарують нам приводи для гордості за Україну.

Фізична культура і спорт завжди були невід’ємною складовою студентського життя, користувалися популярністю в нашому навчальному закладі. Команда спортсменів коледжу  щорічно виступає  на  міських змаганнях з різних видів спорту і постійно виборює призові місця, про що свідчать  чисельні нагороди — грамоти та кубки.

Якщо людина по-справжньому працелюбна та наполеглива,  вона досягає висот у своєму розвитку, має значні результати та обов’язково здійснює мету, до якої прагне. А той, хто серйозно займається спортом, відрізняється залізною волею та незгасаючим бажанням до самовдосконалення.

Саме про це свідчать спортивні досягнення студента — першокурсника Шаблія Антона, 2006 року народження, який обрав для навчання в нашому коледжі спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Антон виступив 11 лютого 2023 року на чемпіонаті області з легкої атлетики серед молоді, що відбувся в місті Дніпро. Він посів 1 місце з бігу на 200 м з результатом 25.5 с. та нагороджений грамотою управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

До вступу в наш коледж Шаблій Антон  навчався в КЗЗСО № 8 м. Жовті Води.  Вчитель фізичної культури Куц Валерій Олександрович, який зараз перебуває у ЗСУ, завжди підтримував хлопця, рекомендував йому приділити увагу заняттям спортом. Сам Антон говорить, що серйозно займається легкою атлетикою 2 роки. Тренується він у Веремейчик Лариси Григорівни та Лисенюка Віктора Івановича, відомих в нашому місті майстрів з підготовки легкоатлетів. Саме їм Антон завдячує своїми високими досягненнями у спорті та здобутті І місця на обласних змаганнях.

Шаблій Антон не тільки має високі результати в спорті, він дуже добре навчається. За підсумками 1-ого семестру Антон посів в рейтингу сьоме місце та  отримує академічну стипендію.

Колектив коледжу пишається тим, що в нас навчається такий здібний, цілеспрямований студент. Бажаємо Антону успіхів у навчанні та нових високих досягнень у спорті.