ЖВПФК

Науково-практична конференція до Дня науки

З метою підтримки обдарованої студентської  молоді, створення умов для її творчого зростання та до  Дня науки, який відзначався в Україні 18 травня, в Жовтоводському промисловому коледжі ДНУ імені Олеся Гончара відбулася науково-практична конференція.

Роботу конкурсантів оцінювало журі у складі:

Кондратенко А.І. – голова журі, заст. директора з НВР
Степаненко Н.М. – зав. навчально-методичним кабінетом
Сікора К.І. – зав. відділенням
Науменко П.М. – голова електротехнічного циклу
Кремезна О.М. – голова будівельного циклу

В секції «Спеціальні науки» свої роботи представили студенти старших курсів.  Журі відзначило   роботу Зятікової Анастасії і Сизонова Даниила,  студентів  III і IV курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», тема їх роботи: «Застосування теплих підлог в якості енергозберігаючих технологій».

Як завжди цікавим був виступ Щербини Дмитра, студента IV курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,  в цей раз тема його роботи була: «Сучасна енергетика та можливості автономного електропостачання на прикладі СЕС».

Учасники конференції мали змогу задати запитання, обговорити цікаві виступи зі студентами, які роблять свої перші кроки на ниві науки. Сподіваємося, що студентська наукова робота в стінах нашого навчального закладу розвиватиметься й надалі, та принесе майбутнім фахівцям вагому практичну користь.