ЖВПФК

Конкурсно-розважальна програма «Звичаї, обряди – скарб українського народу»

24 лютого в конференц-залі промислового коледжу проведено конкурсно-розважальну програму

«Звичаї, обряди – скарб українського народу».

Метою програми стало розширення знань студентів та всіх присутніх про календарно-обрядові свята України, відновлення знань з історії, культури, традицій і звичаїв українського народу, виховання почуття патріотизму, шанобливого ставлення до історичного минулого нашої країни.

Присутні прослухали цікаві повідомлення, віртуально побували на зимових святах, заглянули на вогник «Вечорниць», спостерігали хороводи навколо багаття, переглянули кінофрагменти, почули вірші у виконанні студентів 1-го курсу груп МЕЕП-19, БЕБС-19 та студентки 3-го курсу групи ЕП-17. Присутні взяли активну участь у різноманітних конкурсах та поласували смачними млинцями.

Програму разом зі студентами: Константиновим О., Русс В., Урсаловим М., Піскуновим Д., Бойкой А., Цендрою Д., Щербиною І., Жушман А., підготувала та провела завідувач бібліотекою Власюк І.Д.

Предки залишили нам у спадок величезне багатство – традиції, і обряди українського народу, і наш обов’язок не тільки не втрачати нічого з цих неоціненних скарбів, а й примножити їх і передати наступним поколінням.