ЖВПФК

#Електроенергетика  #Практика  #Співпраця  #Освіта  #Здобуття навичок#

6 листопада 2023 року в конференц-залі Жовтоводського промислового фахового коледжу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулась конференція за підсумками проходження  технологічної практики здобувачів освіти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Основна мета виробничої практики: надання можливості застосовувати теоретичні знання у реальних умовах, розвиток уміння роботи з сучасним електроустаткуванням та обладнанням, розвиток комунікативних компетентностей роботи в колективі на підприємстві.

Традиційно серед різноманітних баз практики лідерами є: 

— Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», його підрозділи: Ремонтно-механічний завод та  Центральна лабораторія  контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Наставники практикантів: Лебедєв В. Ю.,  Савін О. О., Струков В. М.

— Комунальне підприємство «Жовтоводськтепломережа» Жовтоводської міської ради. Наставник – Лубчук А. О.

— Комунальне підприємство «Жовтоводське ВЖРЕО». Керівник практики Багнета В. В.

— Новгородський РЕМ ДТЕК «Кіровоградобленерго». Наставник –  Кокошко С. П.

— П’ятихатський  РЕМ ДТЕК «Дніпрообленерго». Наставник – Шиленко Д. В.

— Жовтоводський РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»». Наставник – Буртовий О. В.

— Лабораторія ТЗН ЖВПФК ДНУ. Наставник – Колісник П. Ф.

Конференція проходила у форматі науково-практичної дискусії з використанням  технічних  засобів. В ході конференції здобувачі освіти ділилися своїми враженнями про хід практики, про роботу, яку вони виконували на підприємствах, про нові професійні навички, що вони отримали, а також розповіли про проблеми, які вирішувалися ними в ході практики. Серед кращих практикантів були: Тимофій БЛОХА, Микита КРАСЛЯНСЬКИЙ, Максим КРЯЧКО, Сергій ЖУШМАН, Віктор ЗАРІЦКИЙ, Герман ЧЕРНИШОВ.

Оцінювання результатів практики здійснювала комісія у складі: викладачів Кондратенка А.І., Вербівської Н.В. та представників підприємства Лебедєва В.Ю., (начальника енергомеханічної дільниці РМЗ), Савіна О.О. (майстра дільниці РМЗ), які задавали складні і водночас цікаві виробничі питання.

В процесі спілкування з майбутніми техніками — електриками комісія відмітила високий рівень теоретичної  та практичної підготовки здобувачів освіти. Представники підприємства засвідчили, що результати практики демонструють якісну фахову підготовку в коледжі.

Педагогічний колектив закладу освіти високо цінує співпрацю з нашими партнерами, які надали здобувачам освіти, майбутнім фахівцям,  можливість отримати практичний досвід та розвинути свої компетенції в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку директору РМЗ О.В. Міленіну,  начальнику енергомеханічної дільниці РМЗ Лебедєву В.Ю., майстру РМЗ Савіну О.О.,  які були почесними гостями  конференції,

Слід відзначити важливу роль викладачів коледжу Вербівської Н.В., Кондратенка А.І., Науменка П.М., що супроводжували здобувачів освіти під час практики та  підготували їх до виступу на конференції. Циклова комісія електротехнічних дисциплін вдячна здобувачам освіти за їхню завзятість та старання! Наші спільні зусилля спрямовані на підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних відповідати сучасним викликам енергетичної галузі.