ЖВПФК

День відкритих дверей 30 листопада 2019 року

Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету ім. О.Гончара радо зустрічав учнів 9 класів на Дні відкритих дверей, що відбувся в суботу, 30 листопада 2019 р. в конференц-залі.
З історією і сьогоденням коледжу гостей знайомили студенти: Зятікова Анастасія і Житарюк Владислав (гр. БЕБС–16), Ткаченко Вероніка (гр. БЕБС–17) і Патраков Євген (гр. МЕЕП-17), Жушман Альбіна (гр. ЕП–17) і Скрипник Олександр (гр. МЕЕП-19).

 

 

 

 

 

 

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся заступник директора з НВР Анатолій Іванович Кондратенко. Він розповів про переваги навчання в коледжі, основні здобутки нашого навчального закладу.


Також було надане слово голові студентської ради Гоувару Юрію, який розповів про роль студентського самоврядування та провів бліц-опитування студентів різних курсів про особливості навчання в коледжі.

 

 

 

 

 

Майбутні абітурієнти взяли участь у захоплюючій квест-грі – знайомство з коледжем. Під час квест-подорожі обрані капітани вели свої команди за обраним маршрутом та мали можливість познайомитись із викладачами, студентами коледжу та його матеріальною базою. Технічну підтримку заходу здійснював Петровський Данило (гр. МЕЕП-16).

 

 

 

 

 

Під час екскурсії кожну команду супроводжували помічники – студенти старших курсів: Урсалов Олексій і Долгіх Петро (гр. ТОМВ-17), Жушман Альбіна (гр. ЕП–17), Гончаренко Дмитро та Коваленко Данило (гр. МЕЕП-17), які допомагали рухатися по вибраному маршруту і надавали за необхідності підказки.

 

 

 

 

Усі учасники заходу отримали масу позитивних емоцій та солодкі призи.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 21 грудня 2019 року о 1000.