ЖВПФК

День відкритих дверей 25 січня 2020 року

В рамках профорієнтаційної роботи студенти Жовтоводського промислового коледжу продовжують знайомити майбутніх абітурієнтів зі своїми спеціальностями.
25 січня 2020 року студентка IV курсу Зятікова Анастасія і студентка III курсу Ткаченко Вероніка презентували спеціальності «Будівництво і цивільна інженерія» і «Економіка».
По завершенню виступів в конференцзалі, майбутні абітурієнти відправились в комп’ютерні класи, де продовжили знайомство зі спеціальностями.

Студенти-економісти 3-го курсу разом з викладачами циклу ознайомили гостей зі своєю спеціальністю, розповіли про роботу економіста на підприємстві, його функціональні обов’язки. А щоб майбутні студенти відчули себе в цій ролі, їм надали можливість розрахувати собівартість піци за допомогою прикладного програмного забезпечення MS Excel.


 
Також учасники заходу дізналися про порядок формування ціни та шляхи зниження собівартості продукції.
 
Студенти-будівельники ознайомили майбутніх абітурієнтів із перевагами студентського життя на даній спеціальності,з історією розвитку будівництва, з комп’ютерною програмою Sweet Home 3D, завдяки якій вони змогли оформити інтер’єр кімнати. Усі учасники заходу спробували себе у ролі дизайнера інтер’єру та отримали масу позитивних емоцій.

 

 

 

 

 

 

Наступний День відкритих дверей 29 лютого 2020року.
Отож запрошуємо майбутніх абітурієнтів до нашого коледжу!