ЖВПФК

День відкритих дверей 23 березня 2019 року

Якщо театр починається з гардеробної, то навчальний заклад – з Дня відкритих дверей. Саме після цієї події  більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: поступати чи ні до обраного навчального закладу. Відповідно до плану профорієнтаційної роботи Жовтоводського промислового коледжу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на 2019/2020 н.р.  23 березня 2019 р. о 1000 відбувся День відкритих дверей.

Відкрив зустріч заступник директора з НВР Анатолій Іванович Кондратенко, який відмітив складність і відповідальність вибору, що стоїть сьогодні перед школярами,  поінформував про загальні питання щодо вступу до коледжу, розповів про переваги навчання,  основні здобутки навчального закладу.

Батьки абітурієнтів мали змогу поспілкуватися з представниками роботодавців міста: з заступником генерального директора ДП «СхідГЗК» з кадрів Захаровим Олександром Васильовичем, в.о. головного енергетика ДП «СхідГЗК» Клеопою Едуардом Миколайовичем, начальником служби капітального будівництва ДП «СхідГЗК» Мартиновою Лілією Володимирівною, начальником відділу кадрів ПрАТ «ГарантМетизІнвест» Краєвською Вітою Миколаївною, які розповіли про поточний стан діяльності підприємств, потребу у фахівцях на найближчий час, звернули увагу на дефіцит у кваліфікованих кадрах та закликали абітурієнтів на навчання до коледжу.

Свої спеціальності презентували студенти випускних курсів: Поліщук Аліна і Розсуждай Ельвіра (гр. ЕП-16), Баюра Вікторія (гр. БЕБС-15),  Єфименко Олег (гр. ТОМВ -15) та Колобашкін Павло (гр. МЕЕП-15).

Всі викладачі, студенти, які брали участь у Дні відкритих дверей сподіваються, що даний захід допоможе школярам визначиться з вибором навчального закладу і майбутньою спеціальністю. Наступний День відкритих дверей відбудеться 20 квітня 2019 року о 1000.

Відкрив зустріч заступник директора з НВР Анатолій Іванович Кондратенко

Виступ заступника генерального директора ДП «СхідГЗК» з кадрів
Захарова Олександра Васильовича

 

Виступ в.о. головного енергетика ДП «СхідГЗК»
Клеопи Едуарда Миколайовича

Виступ начальника служби капітального будівництва ДП «СхідГЗК»
Мартинової Лілії Володимирівни

Виступ начальника відділу кадрів ПрАТ «ГарантМетизІнвест»
Краєвської Віти Миколаївни

Виступ студента 4-го курсу групи МЕЕП-15 Колобашкіна Павла