ЖВПФК

День відкритих дверей ЖВПК 29.02.2020

Вибір майбутньої професії – справа важлива й відповідальна, до якої необхідно підходити зважено. Забезпечити своє майбутнє, обравши спеціальність, яка приноситиме і задоволення, і кар’єрне зростання, і матеріальне благополуччя, випускникам шкіл допомагають фахівці та студенти нашого коледжу. У День відкритих дверей вони готують для зустрічі з майбутніми вступниками цікаві програми.

29 лютого, в останній день зими,  всі охочі могли завітати на гостину до нашого коледжу, адже цього дня відбувся традиційний День відкритих дверей у ЖВПК ДНУ ім.Олеся Гончара.

На початку свята гостей  привітав  директор коледжу Станіслав Васильович Шавлай,    який зазначив,  що промисловий  фаховий  коледж –  це  державний  навчальний  заклад  з багаторічною історією, розповів про переваги навчання, акцентував увагу на тому, що момент вибору професії є дуже відповідальним і до цього вибору треба віднестися з усією серйозністю.

Виступає директор коледжу С.В. Шавлай

Батьки абітурієнтів мали змогу поспілкуватися з представниками  ДП «Схід ГЗК» : Захаровим Олександром Васильовичем, Клеопою Едуардом Миколайовичем, Синецьким Борисом Олександровичем і заступником директора з АГР ЖВПК ДНУ ім. О.Гончара.  Абраменком Вячеславом Олександровичем, які розповіли про  потребу у фахівцях на найближчий час, перспективи кар’єрного зростання, звернули увагу на дефіцит у кваліфікованих кадрах та закликали абітурієнтів на навчання до коледжу.

Виступ Клеопи Едуарда Миколайовича

Виступ Синецького Бориса Олександровича

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліщук Поліна, студентка групи БЕБС -19 разом з першокурсниками подарували гостям пісню «Україна – це ми» і запросили всіх гостей  на  святкування «Масляної».

 

 

 

 

 

 

 

Оскільки головною стравою на «Масляну» є млинці, пироги і   вареники, то саме ними й пригощали за святково вишитими скатертинами, рушниками, серветками столами, гостей та усіх, хто прибув до коледжу цього дня.

 

 

 

 

Впродовж усього дійства лунали українські пісні, а ведучі разом із скоморохами знайомили присутніх із традиціями святкування «Масляної», проводили конкурси, що все разом створювало святкову, доброзичливу й родинну атмосферу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми чекаємо саме на тебе!!!