ЖВПФК

Година спілкування «Українки, яких знає світ»

11 листопада в конференц-залі промислового коледжу проведено годину спілкування у формі усного журналу «Українки, яких знає світ». Метою виховного заходу стало поглиблення знань студентів про історичне минуле нашої держави та видатних українок. Присутні провели невеличкий екскурс по сторінках історії з життя українських жінок від минулих років до сьогодення. В усі часи на українській землі народжувалися люди особливої вдачі, сили волі та духу, які своїм життям прославляли Вітчизну.

Присутні прослухали цікаві доповіді про княгиню Ольгу, Роксолану, Лесю Українку, Марусю Богуславку, Катерину Білокур, Ліну Костенко, Аду Роговцеву, Наталю Сумську, Джамалу, проглянули кінофрагменти, почули вірші та пісню у виконанні студентів 2-го курсу гр.МЕЕП-18.

Захід разом зі студентами : Крячко І., Рубаном І., Вихристюком В., Лемішем І., Мирончуком А., Дзигуненком Р., Кібець Є., Троць Р., Неробою Є., підготувала та провела зав.бібліотекою Власюк І.Д.

Пам’ятаймо, що примітною рисою мудрої нації є глибокі знання й розуміння історії в цілому, та тих постатей які залишили в ній слід.