ЖВПФК

Вшанування пам’яті Тараса Шевченка

Кожен, хто успадкував від Тараса Шевченка його жагучу любов до України, її народу, української мови, відчуває гордість, усвідомлюючи себе українцем, може по праву вважати себе нащадком Великого Кобзаря. Видатний поет Т.Г.Шевченко через усе життя проніс любов до рідного слова і своєї землі.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Геній українського народу приходить до нас і щороку новим, неповторним.

Цьогоріч в Україні відзначали 205-ту річницю від дня народження українського поета, художника, філософа, громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

Данину пам’яті Великому Кобзарю віддали студенти нашого навчального закладу на урочистому святковому заході, що відбувся 11 березня 2019 року в конференцзалі коледжу. Для шанувальників літературної спадщини Кобзаря участь у святі стала можливістю по-новому осмислити поетичні твори Шевченка, його роль в боротьбі за волю та незалежність України, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Активну участь у підготовці та проведенні Шевченківського свята під керівництвом викладача-методиста Степаненко Н.М. взяли студенти І курсу Герасимюк Аня, Говор Аліна, Кібець Єгор, Троць Роман та студентки Зятікова Настя (ІІІ курс) і Жушман Альбіна (ІІ курс).

Напередодні свята в коледжі проводився конкурс творчих проектів-презентацій, на який представили свої роботи Долгіх Петро, Шульга Сергій (група ТОМВ-17) та Жушман Альбіна  (група ЕП-17). Долгіх Петро в міському конкурсі презентацій на тему «Шевченкове слово у віках не старіє» посів призове 3-тє місце. В міському поетичному конкурсі «Шевченківська скарбниця» 12 березня 2019 р. виступили студентки Анастасія Зятікова та Альбіна Жушман.

1 місце в номінації «Вірші українських поетів про Т.Г Шевченка» зайняла Зятікова А.