ЖВПФК

Вероніка Ткаченко перемогла в обласному конкурсі

Вероніка Ткаченко

перемогла в обласному конкурсі

Упродовж 10 років у січні проводиться обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Траса Шевченка.

10 січня 2020 року Дніпровська академія неперервної освіти зустрічала переможців міських, регіональних етапів конкурсу, серед яких була й студентка Жовтоводського промислового коледжу ДНУ імені Олеся Гончара Ткаченко Вероніка, в грудні 2019 року вона зайняла І місце в регіональному етапі Шевченківського конкурсу в м. Кривий Ріг.

Вероніка навчається на ІІІ курсі за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

Це надзвичайно обдарована, талановита студентка.

Неодноразово Вероніка брала участь в різноманітних конкурсах, олімпіадах в коледжі  та на регіональному рівні серед студентів Криворіжжя і завжди посідала призові місця.

10 січня 2020 року в м. Дніпро Ткаченко Вероніка виборола в нелегкому змаганні з кращими студентами коледжів, технікумів Дніпропетровської області ІІ місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка.

Вітаємо нашу Вероніку і дякуємо за ретельну підготовку її до конкурсу викладачеві української мови та літератури Савенко Ользі Дмитрівні.

На початку лютого в м. Дніпро відбудеться фінальний етап Шевченківського конкурсу, на якому наш коледж буде представляти Ткаченко Вероніка.

Побажаємо нашій студентці успіху і перемоги!