Навчально-виховна робота

Година спілкування «Українки, яких знає світ»

11 листопада в конференц-залі промислового коледжу проведено годину спілкування у формі усного журналу «Українки, яких знає світ». Метою виховного заходу стало поглиблення знань студентів про історичне минуле нашої держави та видатних українок. Присутні провели невеличкий екскурс по сторінках історії з життя українських жінок від минулих років до сьогодення. В усі часи на українській землі народжувалися люди особливої вдачі, сили волі та духу, які своїм життям прославляли Вітчизну.

Присутні прослухали цікаві доповіді про княгиню Ольгу, Роксолану, Лесю Українку, Марусю Богуславку, Катерину Білокур, ...

Читати далі →

Читацька конференція

Читацька конференція
за романом Г.Гусейнова
«Одіссея Шкіпера та Чугайстра»

Формування читацького досвіду та якостей вдумливого читача – неодмінна умова виховання ерудованого, інтелектуального й духовно розвинутого майбутнього фахівця. В нашому коледжі цьому питанню приділяється належна увага як на уроках літератури, так й в позааудиторній виховній роботі.
Впродовж тривалого часу, з лютого 2011 року, бажаним гостем в коледжі є відомий український письменник, лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка, редактор журналу «Кур’єр Кривбасу» Григорій Гусейнов. Всі книги, які є у колежанській бібліотеці, подаровані ...

Читати далі →

Згадуйте із задоволенням!

Студентське життя цікаве і неповторне. Шановні випускники, згадуйте його із задоволенням!

Випускники группи МЕЕП-15 разом з класним керівником

Сторінки студентського життя…

Читати далі →

Науково-практична конференція до Дня науки

З метою підтримки обдарованої студентської  молоді, створення умов для її творчого зростання та до  Дня науки, який відзначався в Україні 18 травня, в Жовтоводському промисловому коледжі ДНУ імені Олеся Гончара відбулася науково-практична конференція.

Роботу конкурсантів оцінювало журі у складі:

Кондратенко А.І. – голова журі, заст. директора з НВР
Степаненко Н.М. – зав. навчально-методичним кабінетом
Сікора К.І. – зав. відділенням
Науменко П.М. – голова ...

Читати далі →

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

25 квітня в Жовтоводському промисловому коледжі відбулася зустріч студентів 1-го курсу з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС. Це вже стало традицією в нашому навчальному закладі.

На заході були присутні члени Всеукраїнського об’єднання «Союз Чорнобиль України»: Сікун Віктор Андрійович, Вергуленко Анатолій Анатолійович, Зубов Володимир Олександрович.

Читати далі →
Page 1 of 4 1234
error: Content is protected !!