Навчально-виховна робота

Ліна Костенко: геній слова, «залізна жінка»

24 травня в конференцзалі коледжу відбувся виховний захід у формі літературно-поетичного ревю «Ліна Костенко: геній слова, «залізна жінка». Метою цього заходу було розширення знань студентів про творчість геніальної поетеси сучасної України. Виступаючі студенти намагалися прищепити почуття причетності до історії та культури свого народу, любові до рідної землі та рідної мови.

Присутні прослухали цікаві повідомлення про життя і творчість відомої не тільки в нашій країні поетеси, доторкнулись душею прекрасного світу її поезій, відчули глибину і велич українського слова.

Разом зі студентами  Константиновим О., ...

Читати далі →

Від студентського до міського самоврядування…

28.04.2021 р. на засіданні сесії Жовтоводської міської ради було представлено новий склад Жовтоводської молодіжної ради, членом якої обрано і студента гр.МЕЕП-19 Жовтоводського промислового фахового коледжу ДНУ ім. О.Гончара Кошового Родіона.

Вітаємо Родіона і бажаємо йому завзяття й наснаги, натхнення та творчих пошуків та ідей!

 

Читати далі →

«Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…»

В пам’яті українського народу день чорнобильського лиха – це день болю і суму, що не можна забути, який пронизує серце гострим болем.  Цей день – не лише трагедія, а й символ безмежної мужності тисячі людей, які ціною власного здоров’я, а часом і життя, протистояли наслідкам техногенно-екологічної катастрофи світового масштабу.

До цієї пам’ятної дати  у Жовтоводському промисловому фаховому коледжі ДНУ ім. О.Гончара  щорічно проводяться різноманітні заходи.    2021 рік не став виключенням. Протягом декількох тижнів квітня студенти коледжу відвідали віртуальну виставку «Artefact Chornobyl ...

Читати далі →

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЖВПФК ДНУ імені Олеся Гончара у 2020 — 2021 навчальному році

апап

Читати далі →

Співпраця ЖВПФК ДНУ і ДП «СхідГЗК» у підготовці фахівців

Сучасний рівень освіти вимагає нових освітніх інновацій, здатних забезпечити високу якість підготовки фахівців. Навчальні заклади намагаються врахувати вимоги часу та адаптувати зміст підготовки фахівців до інноваційних процесів, що відбуваються в промисловості.

Існують невирішені проблеми в організації практичного навчання студентів які загострилися під час карантину та дистанційного навчання. Тому для забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів та успішної адаптації випускників до професійної діяльності в промисловому коледжі впроваджують елементи дуальної освіти.

Для успішного оволодіння студентами спеціальних знань з електротехніки та набуття ними практичного досвіду викладачами циклової ...

Читати далі →
Page 1 of 5 12345
error: Content is protected !!