Навчально-виховна робота

Науково-практична конференція до Дня науки

З метою підтримки обдарованої студентської  молоді, створення умов для її творчого зростання та до  Дня науки, який відзначався в Україні 18 травня, в Жовтоводському промисловому коледжі ДНУ імені Олеся Гончара відбулася науково-практична конференція.

Роботу конкурсантів оцінювало журі у складі:

Кондратенко А.І. – голова журі, заст. директора з НВР
Степаненко Н.М. – зав. навчально-методичним кабінетом
Сікора К.І. – зав. відділенням
Науменко П.М. – голова ...

Читати далі →

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

25 квітня в Жовтоводському промисловому коледжі відбулася зустріч студентів 1-го курсу з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС. Це вже стало традицією в нашому навчальному закладі.

На заході були присутні члени Всеукраїнського об’єднання «Союз Чорнобиль України»: Сікун Віктор Андрійович, Вергуленко Анатолій Анатолійович, Зубов Володимир Олександрович.

Читати далі →

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять

Вибух на Чорнобильській АЕС відбувся 26 квітня 1986 року – світ став свідком однієї з найжахливіших катастроф в історії людства.

Багато років ця «невигойна рана» ятрить українську землю. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей. Наслідки цієї катастрофи  ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.

В читальній залі бібліотеки коледжу представлена виставка, присвячена 33-ій річниці Чорнобильської трагедії.

Читати далі →

Студентська науково-практична конференція «Спадщина нобелівських лауреатів у сфері економіки»

 15 квітня 2019 року в ЖВПК ДНУ пройшла науково-практична конференція «Спадщина нобелівських лауреатів у сфері економіки». Її організатором виступила циклова комісія економічних дисциплін. Метою конференції  було обмін інформацією про теоретичні, наукові та практичні здобутки у сфері економіки, які були відзначені премією Державного банку Швеції пам’яті Альфреда Нобеля.

Відкрила конференцію викладач економічних дисциплін Морозова Жанна Олександрівна, яка наголосила на тому, що сучасна економіка функціонує у глобальних, техніко-екологічних, соціальних, політико-міжнародних рамках, а також бурхливого розвитку інформаційних технологій, під впливом яких формуються і еволюціонізують ...

Читати далі →

Вшанування пам’яті Тараса Шевченка

Кожен, хто успадкував від Тараса Шевченка його жагучу любов до України, її народу, української мови, відчуває гордість, усвідомлюючи себе українцем, може по праву вважати себе нащадком Великого Кобзаря. Видатний поет Т.Г.Шевченко через усе життя проніс любов до рідного слова і своєї землі.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Геній українського народу приходить до нас і щороку новим, неповторним.

Цьогоріч в Україні відзначали 205-ту річницю від дня народження українського поета, художника, філософа, громадського діяча – Тараса Григоровича ...

Читати далі →
Page 1 of 3 123
error: Content is protected !!