Спортивне життя

Зимова першість коледжу з міні-футболу

З 20 по 27 січня на спортивній арені ЖВПК ДНУ пройшла зимова першість коледжу з міні-футболу в залік Спартакіади  — 2020. В змаганнях прийняли участь шість команд. Переможцями в групових турнірах стали команди: МЕЕП-18, ТОМВ-16. В півфіналі переможці групового турніру зіграли з командами які посіли другі місця в своїх підгрупах – МЕЕП-17, ТОМВ-18. В безкомпромісній боротьбі визначились фіналісти змагань. За третє та четверте місце зійшлися команди МЕЕП-18 та ТОМВ-18. Переможцем в цьому добою  стала команда МЕЕП-18 і посіла III- місце. ...

Читати далі →

Міські змагання з настільного тенісу

Завершальним етапом 2019 року стали міські змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів міста. Передноворічним подарунком стала перемога команди ЖВПК ДНУ ім. О. Гончара.

Вітаємо з перемогою!

Читати далі →

Виступ на зональних змаганнях з настiльного тенiсу

14 листопада 2018 року команда Жовтоводського промислового коледжу взяла участь у зональних змаганнях з настільного тенісу у місті Кривий Ріг.

Змагання проходили у Автотранспортному коледжі, де наших спортсменів дуже добре приймали. Команда ЖВПК посіла 5-е місце з 14-ти  коледжів.

В змаганнях брали участь студенти:

Садова А., Лисенко О.,Єфименко О.

Читати далі →

Спортивно — просвітницький захід «Козацькому роду нема переводу»

14 жовтня українці святкують День захисника України. З нагоди цього свята в нашому навчальному закладі відбувся спортивно — просвітницький захід «Козацькому роду нема переводу». Юнаки змагалися в спортивних розвагах, а дівчата в знанні історії нашої держави.

 

    

 

 

 

 

Читати далі →

Змагання з легкоатлетичного кросу

3.10.2018 року на міському стадіоні проводились змагання з л/кросу в залік міської спартакіади. Кросовий біг найдоступніший вид л/атлетики. Свіже повітря, позитивні емоції добре впливають на організм людини.
Хлопці вибороли в командному заліку перше місце на дистанції 1000м.
Дівчата третє на дистанції 500м. В особистій першості серед хлопців перше місце посів Сизоненко Богдан, друге місце посів Донченко Ілля , обидва студента з гр. ТОМВ-16.

Читати далі →

Page 1 of 2 12
error: Content is protected !!