Спортивне життя

Виступ на зональних змаганнях з настiльного тенiсу

14 листопада 2018 року команда Жовтоводського промислового коледжу взяла участь у зональних змаганнях з настільного тенісу у місті Кривий Ріг.

Змагання проходили у Автотранспортному коледжі, де наших спортсменів дуже добре приймали. Команда ЖВПК посіла 5-е місце з 14-ти  коледжів.

В змаганнях брали участь студенти:

Садова А., Лисенко О.,Єфименко О.

Читати далі →

Спортивно — просвітницький захід «Козацькому роду нема переводу»

14 жовтня українці святкують День захисника України. З нагоди цього свята в нашому навчальному закладі відбувся спортивно — просвітницький захід «Козацькому роду нема переводу». Юнаки змагалися в спортивних розвагах, а дівчата в знанні історії нашої держави.

Змагання з легкоатлетичного кросу

3.10.2018 року на міському стадіоні проводились змагання з л/кросу в залік міської спартакіади. Кросовий біг найдоступніший вид л/атлетики. Свіже повітря, позитивні емоції добре впливають на організм людини.
Хлопці вибороли в командному заліку перше місце на дистанції 1000м.
Дівчата третє на дистанції 500м. В особистій першості серед хлопців перше місце посів Сизоненко Богдан, друге місце посів Донченко Ілля , обидва студента з гр. ТОМВ-16.

Міські змагання серед навчальних закладів міста з легкої атлетики

26.09.18 року відбулися міські змагання серед навчальних закладів міста з легкої атлетики. В командному заліку перше місце посіли студенти нашого навчального закладу — ЖВПК ДНУ ім. О. Гончара. Переможцями і призерами в особистому заліку стали: Сизоненко Богдан, Донченко Ілля, Цапенко Олександр.

Першість коледжу з футболу

Першість коледжу з футболу пройшла в безкомпромісній боротьбі між спеціальностями. Перше місце вибороли — МЕЕП, друге – ТОМВ, третє – БЕБС.