Дні відкритих дверей

День відкритих дверей 23 березня 2019 року

Якщо театр починається з гардеробної, то навчальний заклад – з Дня відкритих дверей. Саме після цієї події  більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: поступати чи ні до обраного навчального закладу. Відповідно до плану профорієнтаційної роботи Жовтоводського промислового коледжу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на 2019/2020 н.р.  23 березня 2019 р. о 1000 відбувся День відкритих дверей.

Відкрив зустріч заступник директора з НВР Анатолій Іванович Кондратенко, який відмітив складність і відповідальність вибору, що стоїть сьогодні перед школярами,  поінформував про загальні питання ...

Читати далі →

День відкритих дверей 23 лютого 2019 року

У суботу,  23 січня 2019 р.  Жовтоводський промисловий коледж    ДНУ імені Олеся Гончара  в черговий раз гостинно відкрив Двері для майбутніх абітурієнтів.

Учні 9 класів спробували свої сили у пробному тестуванні з української мови і математики. Саме з цих предметів будуть проводиться вступні іспити влітку.

Наступний день відкритих дверей відбудеться 23 березня 2019 року 0 10.00 

Читати далі →

День відкритих дверей 26 січня 2019 року

У суботу, 26 січня 2019 р. у Жовтоводському коледжі ДНУ імені Олеся Гончара шумно і весело пройшов День відкритих дверей.
Студенти коледжу влаштували для майбутніх абітурієнтів незабутнє знайомство з навчальним закладом, підготували чимало конкурсів, інтелектуальних вікторин, сюрпризів та концертну програму.
Наступний день відкритих дверей відбудеться 23 лютого 2019 року о 10.00.

Читати далі →

День відкритих дверей 15 грудня 2018 року

Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету  ім. О.Гончара радо зустрічав учнів 9 класів на Дні відкритих дверей, що відбувся в суботу,  15 грудня 2018 року в конференц-залі.

Відбулося знайомство зі спеціальностями «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Економіка».

Свої спеціальності презентували студенти 2 курсу: Коваленко Данило і Гончаренко Дмитро (гр. МЕЕП-17), Гоувар Юрій (гр. ЕП-17) та студентка 3 курсу Поліщук Аліна (гр. ЕП-16).

Екскурсії навчальними лабораторіями провели: голова електротехнічного циклу Науменко Павло Миколайович, викладач ЕЦ Федосенко Алла Анатоліївна та студенти 3 курсу Задорожній Андрій ...

Читати далі →

День відкритих дверей ЖВПК

24 листопада 2018 р. Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету ім. О.Гончара гостинно відчинив двері і зустрічав гостей – майбутніх абітурієнтів.

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся заступник директора з НВР Анатолій Іванович Кондратенко. Він поінформував про загальні питання щодо вступу до коледжу, розповів про переваги навчання,  основні здобутки навчального закладу.

Відбулося знайомство з двома спеціальностями: «Будівництво та цивільна інженерія» і «Галузеве машинобудування».

Свої спеціальності презентували студенти 3 курсу: Зятікова Анастасія (гр. БЕБС-16) і Нікітін Кирило(гр. ТОМВ -16) .

Усі присутні мали змогу ...

Читати далі →
Page 1 of 2 12
error: Content is protected !!