Дні відкритих дверей

День відкритих дверей ЖВПК 29.02.2020

Вибір майбутньої професії – справа важлива й відповідальна, до якої необхідно підходити зважено. Забезпечити своє майбутнє, обравши спеціальність, яка приноситиме і задоволення, і кар’єрне зростання, і матеріальне благополуччя, випускникам шкіл допомагають фахівці та студенти нашого коледжу. У День відкритих дверей вони готують для зустрічі з майбутніми вступниками цікаві програми.

29 лютого, в останній день зими,  всі охочі могли завітати на гостину до нашого коледжу, адже цього дня відбувся традиційний День відкритих дверей у ЖВПК ДНУ ім.Олеся Гончара.

На початку свята гостей  привітав ...

Читати далі →

Запрошуємо на дні відкритих дверей коледжу

30 листопада, 21 грудня 2019 року,

25 січня, 29 лютого, 21 березня,

11 квітня 2020 року

о 10.00

Жовтоводський промисловий коледж

Дніпровського національного університету

імені Олеся Гончара

ПРОВОДИТЬ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо Вас відвідати коледж.

Ви зможете зустрітися з дирекцією коледжу,  викладачами спеціальних дисциплін, отримати вичерпну інформацію про правила прийому до коледжу.

 

Адреса коледжу:

52204, м. Жовті Води

бульв. Свободи, 35

сайт коледжу: ...

Читати далі →

День відкритих дверей 30 листопада 2019 року

Жовтоводський промисловий коледж Дніпровського національного університету ім. О.Гончара радо зустрічав учнів 9 класів на Дні відкритих дверей, що відбувся в суботу, 30 листопада 2019 р. в конференц-залі.
З історією і сьогоденням коледжу гостей знайомили студенти: Зятікова Анастасія і Житарюк Владислав (гр. БЕБС–16), Ткаченко Вероніка (гр. БЕБС–17) і Патраков Євген (гр. МЕЕП-17), Жушман Альбіна (гр. ЕП–17) і Скрипник Олександр (гр. МЕЕП-19).

Читати далі →

День відкритих дверей 23 березня 2019 року

Якщо театр починається з гардеробної, то навчальний заклад – з Дня відкритих дверей. Саме після цієї події  більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: поступати чи ні до обраного навчального закладу. Відповідно до плану профорієнтаційної роботи Жовтоводського промислового коледжу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на 2019/2020 н.р.  23 березня 2019 р. о 1000 відбувся День відкритих дверей.

Відкрив зустріч заступник директора з НВР Анатолій Іванович Кондратенко, який відмітив складність і відповідальність вибору, що стоїть сьогодні перед школярами,  поінформував про загальні питання ...

Читати далі →

День відкритих дверей 23 лютого 2019 року

У суботу,  23 січня 2019 р.  Жовтоводський промисловий коледж    ДНУ імені Олеся Гончара  в черговий раз гостинно відкрив Двері для майбутніх абітурієнтів.

Учні 9 класів спробували свої сили у пробному тестуванні з української мови і математики. Саме з цих предметів будуть проводиться вступні іспити влітку.

Наступний день відкритих дверей відбудеться 23 березня 2019 року 0 10.00 

Читати далі →
Page 1 of 2 12
error: Content is protected !!