Абітурієнту

У В А Г А ! Вступну компанію для вступників 9-10 класів ПОДОВЖЕНО.

У В А Г А !

Приймальна комісія ЖВПФК ДНУ ім. О. Гончара І Н Ф О Р М У Є:

Вступну компанію для вступників 9-10 класів   П О Д О В Ж Е Н О.

Прийом заяв та документів:
з 01.08.2020 до 18:00 22.08.2020
Строки проведення вступних випробувань (екзамени):
з 23.08.2020 по 29.08.2020.

Читати далі →

Список рекомендованих до зарахування

Список рекомендованих до зарахування
спеціальність 051 «Економіка»
на базі 9 класів

Список рекомендованих до зарахування   
спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
на базі 9 класів

Список рекомендованих до зарахування
спеціальність  192. «Будівництво та цивільна інженерія»
на базі 9 класів

Список рекомендованих до зарахування  
спеціальність ...

Читати далі →

Попередній рейтинговий список вступників ЖВПФК ДНУ з базовою загальною середньою освітою

Попередній рейтинговий список вступників
Жовтоводського промислового фахового коледжу ДНУ ім. О.Гончара
спеціальність 051 «Економіка»
з базовою загальною середньою освітою

Попередній рейтинговий список вступників
Жовтоводського промислового фахового коледжу ДНУ ім. О.Гончара
спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
з базовою загальною середньою освітою

Попередній рейтинговий список вступників
Жовтоводського промислового фахового коледжу ДНУ ім. О.Гончара
спеціальність 192. Будівництво та цивільна ...

Читати далі →

Список груп абітурієнтів на вступні іспити

1 група

  1. Василенко Дмитро Сергійович
  2. Скрябіна Карина Сергіївна
  3. Стельмах Дмитро Віталійович
  4. Колісник Микита Андрійович
  5. Гусєв Денис Євгенійович
  6. Іващенко Семен Андрійович
  7. Токарчук Віктор Володимирович
  8. Черниш Андрій Віталійович
  9. Оводков Максим Андрійович
  10. Краслянський Микита Ростиславович
  11. 11. Бузовський Володимир Сергійович

 

 

2 група

  1. Більченко Артур Анатолійович
  2. Веремчук Таїсія Олександрівна
  3. Богар Іван Русланович
  4. Крячко Максим Андрійович
  5. Блоха Тимофій Сергійович
  6. Косякова Лілія Юріївна
  7. Рябовіл Олександр Олександрович
  8. Башков Матвій Андрійович
  9. Ламанов Дмитро Євгенович
  10. Теплих Дар’я Віталіївна

 

3 група

 

  1. Цьома Владислав Володимирович
  2. Дятчин Олександр Дмитрович
  3. Лісник Євген Юрійович
  4. Картавий Нікіта Максимович
  5. Жушман Сергій Анатолійович
  6. Циганок Петро Леонідович
  7. Промановська Віроніка Артурівна
  8. Потягач Артем Олександрович
  9. Васько Леонід Андрійович
  10. Катін Ілля Дмитрович

 

4 група

 

  1. Стежка Олександра Данилівна
  2. Кульпанова Аліна Олександрівна
  3. Хорольська Світлана Сергіївна
  4. Дмитренко Єлизавета Сергіївна
  5. Насонов Ігор Олександрович
  6. Кузьмінський Ілля Максимович
  7. Ковальчук ...
Читати далі →

Розклад консультацій і вступних іспитів

Читати далі →
Page 1 of 10 12345...»
error: Content is protected !!