ЖВПК

Будівельник — це покликання!

Будівельник — це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям всіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття. Від багатьох професій, прекрасних і різних, професія будівельника відрізняється тим, що його праця втілюється в красу наших міст, зручність квартир, складне переплетення заводських конструкцій. Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найактуальнішою серед інших. І це зрозуміло: адже в ім’я Людини, для блага Людини працюють  наші будівельники.

Сучасний будівельник – це висококваліфікований фахівець, що володіє як традиційними, так і модерними прийомами і методами, застосовує різні матеріали і технології.

Одним із них можеш стати і Ти , якщо вирішиш вступити до Жовтоводського промислового коледжу ДНУ імені Олеся Гончара на спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія».

Після закінчення коледжу ти отримаєш кваліфікацію технік – будівельник.

Технік-будівельник готується для виробничо-технологічної діяльності в будівельних організаціях і підрозділах на посадах майстра, виробника робіт та ін., що вимагають вищої технічної освіти.

Молодший фахівець повинен бути підготовлений до активної творчої, професійної і соціальної діяльності, яка б сприяла прогресу суспільного розвитку, вмінню самостійно здобувати нові знання, контролювати і коректувати зроблене.

Молодший фахівець повинен вільно володіти державною мовою, професійно використовувати одну з іноземних мов. Він повинен уміти оцінювати історичні і сучасні процеси, проблеми в житті країни, тенденції світового розвитку, повинен мати високі моральні якості, звички організаторської та управлінської діяльності, вміти ухвалювати професійні рішення з урахуванням соціальних наслідків.

        

Молодший фахівець — технік-будівельник — після закінчення навчання в коледжі може працювати на різних посадах:

 1. Техніком-будівельником.
 2. Техніком-оглядачем.
 3. Оглядачем будови.
 4. Техніком-проектувальником.
 5. Техніком-лаборантом (будівельником).
 6. Техніком із нормування праці.
 7. Техніком з підготовки виробництва.

А також на посадах робочих професій:

 • штукатур;
 • маляр;
 • тесляр;
 • муляр.

Кажуть,   що   людина   народжується   двічі — і  вдруге  коли  обирає  професію. У  кожної   молодої  людини  настає  час,  коли потрібно вибирати свій шлях у житті — обрати професію,  яка  стане  справою  всьго  життя.

Тож    одною   із  професій,  якої  навчаються  студенти   нашого колежу, є професія будівельника. Ця   професія   актуальна,  престижна  і шанована  суспільством.

Тож  вибір  за  Вами  !!!error: Content is protected !!